Newsletter

Zaproszenie na Dni Otwarte oczyszczalni ścieków "Ziemowit"

2013-09-10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Partner” Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych oczyszczalni ścieków „ZIEMOWIT”, do zwiedzania oczyszczalni zapraszamy 20 i 21 września.

Zmodernizowana w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Gminie Lędziny” oczyszczalnia, otworzy swoje podwoje dla mieszkańców Lędzin i pod opieką przewodnika będzie można zwiedzić obiekty i urządzenia znajdujące się na jej terenie.  To okazja, aby przyjrzeć się pracy oczyszczalni z bliska, zapoznać się z jej funkcjonowaniem oraz dowiedzieć się, jak ze ścieku powstaje czysta woda.

Zwiedzanie oczyszczalni zostało zaplanowane tak, aby przyjąć na obiekcie możliwie największą liczbę zainteresowanych i odbędzie się w dniu 20 września /piątek/ o godzinie 8:30, 10:00, 11:30, oraz 21 września /sobota/ o godzinie 10:00 oraz 12:00.

Dla wszystkich uczestników Dni Otwartych mamy gadżety firmowe promujące projekt „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Gminie Lędziny”.

W celu usprawnienia zwiedzania zwracamy się z prośbą o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w Dniu Otwartym za pomocą poczty elektronicznej na adres jrp.pgk-partner@com.pl lub telefonicznie na numer: (32) 216-61-32 wew.36.

dzisiaj: 26 września 2023
imieniny:
Cypriana, Justyny
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę