Newsletter

XVII Powiatowe zawody modeli szybowców - Wyniki

2015-09-14

W dniu 12.09.2015r. na terenie lotniska modelarskiego w Lędzinach przy ulicy Oficerskiej w dniu odbyły się XVII Powiatowe zawody modeli szybowców w klasie rzutki, F1-A1/2, F1-A1, Rc.

Otwarcia zawodów dokonał starosta bieruńsko-lędziński Bernard Bednorz wraz z vicestarostą Henrykiem Barcik, panią burmistrz miasta Lędziny Krystyną Wróbel i przewodniczącą Rady Miasta Elżbietą Ostrowską, oraz radnym powiatowym Januszem Freitag.

W zawodach uczestniczyło 28 zawodników szkół powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miasta Tychy i Mysłowice. Ogółem zawodnicy startowali 37 modelami. Przeprowadzono pięć konkurencji w których zwyciężyli:

5 Janusz Musik modelarnia Lędziny

Drużynowo w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła szkoła podstawowa w Bojszowach

Drużynowo w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła szkoła gimnazjalna w Imielinie