Newsletter

Klub Tenisa Stołowego Lędziny

Klub Tenisa Stołowego Lędziny

ul. Lędzińska 14, 43-143 Lędziny

tel.: (32) 217 12 29, 0 507 023 463

II liga chłopców

 

Samodzielny Klub Tenisa Stołowego Lędziny powstał w 1997 r. z przekształcenia sekcji tenisa stołowego, działającej przy Górniku Lędziny. Prezesem klubu jest Roman Długajczyk. Działalność statutowa obejmuje: szkolenie dzieci i młodzieży lędzińskich szkół, prowadzenie rozgrywek drużynowych dorosłych członków klubu, umożliwienie najzdolniejszej młodzieży udziału w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych w kategorii skrzatów, żaków, młodzików, kadetów, juniorów i młodzieżowców oraz zaopatrzenie zawodników biorących udział w treningach i zawodach w specjalistyczny sprzęt sportowy.

II Liga dziewczyn

 

Drużyny występujące w rozgrywkach drużynowych to: II liga kobiet, II liga mężczyzn, III liga mężczyzn i IV liga mężczyzn (młodzież lędzińskich szkół). Naborem i selekcją nowych zawodników zajmują się instruktorzy prowadzący zajęcia z młodzieżą w okresie całego roku kalendarzowego, z wyjątkiem letnich wakacji.

III liga chłopców

 

Obecnie klub liczy 23 członków rzeczywistych. Systematycznie trenuje około 60 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych.

Zajęcia i treningi dzieci i młodzieży, jak również szkolenie zawodników biorących udział w rozgrywkach drużynowych  odbywają się w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym Centrum.

IV liga chłopców

 

dzisiaj: 26 września 2023
imieniny:
Cypriana, Justyny
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę