Newsletter

Ślubowanie pierwszoklasistów Powiatowego Zespołu Szkół

2011-11-22

Wieczorem 18 listopada br. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach. Uroczystość miała miejsce w niezwykłej scenerii przy świetle lamp oraz pochodni.

Uczestniczyli w niej rodzice pierwszoklasistów, nauczyciele lędzińskiego PZS i zaproszeni oficjalni goście: wicestarosta powiatu bieruńsko - lędzińskiego Henryk Barcik, wiceburmistrz Marek Bania, mjr Arkadiusz Bartnik z WKU w Tychach, komendant powiatowy policji Mariusz Dziadek, starszy sekcyjny Tomasz Kostyra z PSP w Tychach i Krystyna Czajowska, dyrektor Ośrodka Edukacji w Bieruniu.

 

Po odegraniu hymnu państwowego wszyscy pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły i wicestarosta wręczyli symbolicznie chusty z herbem powiatu bieruńsko - ledzińskiego dowódcom klas mundurowych, ufundowane przez starostwo powiatowe wszystkim pierwszoklasistom.

 

Na zakończenie odbyła się defilada klas mundurowych, a potem wszyscy udali się do auli szkolnej na okolicznościowy poczęstunek.

dzisiaj: 4 lipca 2020
imieniny:
Teodora, Inocentego
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę