Newsletter

Biesiada seniorów sportu

2013-09-25

19 września odbyło się spotkanie członków Klubu Seniora MKS Lędziny. Spotkanie poprowadził prezes Klubu Józef Brom, który po powitaniu oficjalnych gości w osobach lędzińskiego burmistrza Wiesława Stambrowskiego i wicestarosty bieruńsko-lędzińskiego Henryka Barcika, przypomniał zebranym dotychczasowe działania Klubu Seniora i zapoznał z najbliższymi planami zarządu.

Następnie przedstawicielka Urzędu Pocztowego w Lędzinach, przedstawiła najnowszą propozycję Poczty Polskiej i Banku Pocztowego dla emerytów i rencistów, w tym atrakcyjne programy premiowe dotyczące między innymi specjalnie niskich cen blisko 3 tys. leków.

Dalsza część spotkania miała już charakter tradycyjnej biesiady towarzyskiej. Seniorom sportu umilał biesiadowanie grą na akordeonie Jerzy Sklorz, a gdy już zdążyli się wypowiedzieć na wszelkie tematy sportowe, w tym również o ostatnich meczach klubów i polskiej reprezentacji piłkarskiej, bardzo chętnie włączyli się do wspólnego śpiewania pieśni biesiadnych pod komendą Jerzego Mantaja.

 

dzisiaj: 2 marca 2024
imieniny:
Heleny, Radosława
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę