Newsletter

Uroczyste wręczenie magród w konkursie bibliotecznym w PZS w Lędzinach

2013-11-19

W dniu 14 października 2013 roku w gabinecie Dyrektora PZS w Lędzinach odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu bibliotecznego pt.: „Książka i jej adaptacja filmowa”.

 

 

 

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i trwał prawie przez cały październik. Zadanie konkursowe polegało na dopasowaniu numerów zdjęć, obrazów czy fotosów do tytułu książki oraz na podaniu imienia i nazwiska autora tej książki. Należało również napisać krótką wypowiedź własną na temat: ”Książka a jej adaptacja filmowa - co lepsze?” .

Konkurs cieszył się popularnością wśród uczniów naszej szkoły, a do biblioteki wpłynęło wiele interesujących prac. Dnia 30 października 2013 r. komisja konkursowa w składzie:

Bożena Maruszak – nauczyciel bibliotekarz

Joanna Kral - nauczyciel bibliotekarz

Katarzyna Korszorsz – nauczyciel języka polskiego

po burzliwych obradach, wyłoniła laureatów konkursu.

Zwyciężczynią została NATALIA ŻURAWSKA z klasy III La, a wyróżnienie otrzymała DOMINIKA KAŁĘKA z klasy II La.

I to właśnie te dwie uczennice klas mundurowych naszej szkoły otrzymały w dniu 14 listopada z rąk Pani Dyrektor Ewy Matusik cenne nagrody, przyjęły serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. My również serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego wręczenia nagród.

 

Joanna Kral, Bożena Maruszk

p1030828.jpg
p1030832.jpg
dzisiaj: 3 marca 2024
imieniny:
Kunegundy, Maryny
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę