Newsletter

Najlepiej jest u mamy, to każde dziecko wie

2010-06-01

Wieloletnim zwyczajem w naszym przedszkolu są spotkania z okazji Dnia Matki.

W ostatnim tygodniu maja dla mam dzieci 3, 4, 5 letnich, uczęszczających do przedszkola zostały zorganizowane uroczyste spotkania, połączone ze słodkim poczęstunkiem. Podczas nich odbywają się występy: tańce, gry na instrumentach, wiersze i piosenki. Na koniec są życzenia i oczywiście prezenty wykonane przez dzieci.

Mamy z dumą patrzyły na swoje pociechy i promieniowy radością. W końcu to ich dzień i jak mało kiedy obsypywane są kwiatami, laurkami i cudownymi słowami. A przecież każda mama za swój trud zasługuje codziennie na kwiaty i podziękowania.

Do występów dzieci zostały przygotowane przez nauczycielki: 3-4 latki: p. Basia B. i p. Małgosia W., 3-4 latki:p.Beata R. i p. Monika S., 3-4 latki, p. Beata K., 5-latki p. Anna M.

Więcej zdjęć w fotogalerii w zakładce "z życia szkół i przedszkoli".

dzisiaj: 9 maja 2025
imieniny:
Grzegorza
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę