 |
Zarządzenie nr 0152/26/07 burmistrza miasta Lędziny z dnia 11.06.2007 w sprawie wprowadzenia zmian do zarządzenia burmistrza miasta Lędziny nr 0152/21/07 z dnia 22 maja 2007 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustnego przetargu nieograniczonego na najem stanowisk handlowych usytuowanych w pawilonie handlowym nr 1 i nr 2 na Targowisku Miejskim w Lędzinach przy ul. Fredry Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 11 i art. 33 ust. 1 ustawy z dnia 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2001 r. nr 142 poz. 1591 z późn. zm.), zarządzam, co następuje: §1 Wprowadzić zmiany w załączniku nr 1 do zarządzenia burmistrza miasta Lędziny nr 0152/21/07 z dnia 22 maja 2007 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustnego przetargu nieograniczonego na najem stanowisk handlowych usytuowanych w pawilonie handlowym nr 1 i nr 2 na Targowisku Miejskim w Lędzinach przy ul. Fredry w następujący sposób: - Punkt 2 otrzymuje brzmienie: "Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest najem stanowisk handlowych usytuowanych na Targowisku Miejskim w Lędzinach przy ul. Fredry na czas określony, tj. 3 lata.".
- Punkt 2 podpunkt b otrzymuje brzmienie:
- Pawilon handlowy nr 2:
- Stanowisko nr 6 o powierzchni użytkowej 33,60 m2 przystosowane do handlu artykułami spożywczymi,
- Stanowisko nr 7 o powierzchni użytkowej 33,60 m2 przystosowane do handlu artykułami spożywczymi,
- Stanowisko nr 8 o powierzchni użytkowej 33,60 m2 przystosowane do handlu artykułami spożywczymi,
- Stanowisko nr 9 o powierzchni użytkowej 33,60 m2 przystosowane do handlu artykułami spożywczymi,
- Stanowisko nr 10 o powierzchni użytkowej 33,60 m2 przystosowane do handlu artykułami spożywczymi.
- Dodaje się punkt 12a, który otrzymuje brzmienie: "W przypadku niewylicytowania stanowisk handlowych wymienionych w pkt 2, podpunkt b, przystosowanych do handlu artykułami spożywczymi burmistrz miasta może ogłosić następny przetarg bez wprowadzania ograniczeń dotyczących branż.".
- Pozostała treść załącznika nr 1 do zarządzenia burmistrza miasta Lędziny nr 0152/21/07 z dnia 22 maja 2007 roku pozostaje bez zmian.
§2 Wykonanie zarządzenia powierza się kierownikowi Referatu Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości. §3 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania. Powrót do pozostałych zarządzeń
|