Newsletter

Archiwum: 2015 wrzesień

Każdy z nas ma jakiś talent, tylko musisz go odkryć!!! Międzynarodowy Dzień Kropki
2015-09-25

15 września uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach po raz pierwszy dołączyli się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

Tak świętowały przedszkolaki z dwójki.
2015-09-25

„Chociaż jestem jeszcze mały

Przedszkolak ze mnie wspaniały”

 

20 września 2015 r. - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce – dwa lata temu Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej    w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Sprzątanie Ziemi
2015-09-25

Z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata obchodzonego na całej kuli ziemskiej 19 września 2015, uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka jak co roku, również przyłączyli się do akcji ekologicznej  - Sprzątanie Świata, a tym samym do ochrony miejscowego środowiska.

SPOTKANIE AUTORSKIE  w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach.
2015-09-25

24 września 2015 roku, uczniowie młodszych klas uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panem Waldemarem Cichoniem autorem poczytnych książeczek dla dzieci, których bohaterem jest kotek Cukierek. Dzieci miały okazję zapoznać się z warsztatem pisarskim autora, zakupić książeczkę oraz zdobyć autograf. Zadawały także mnóstwo pytań, na które pan Waldemar chętnie odpowiadał.

Lędzińska mundurówka w „Sztafecie z biało-czerwoną”
2015-09-25

Uczniowie klasy mundurowej wojskowej Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach – Arkadiusz Wolak i Dawid Dwórznik wraz z opiekunem, Panią Anetą Madejską - uczcili 76 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej oraz przypadającą w tym roku okrągłą rocznicę jej zakończenia, biorąc udział w „Sztafecie z biało-czerwoną”.

Uczniowie PZS w Lędzinach gośćmi Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach Zdroju.
2015-09-25

Jak Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach wyposaża swoich uczniów w potrzebną wiedzę i daje możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia?

 

O tym mogli się przekonać uczniowie klasy trzeciej, kształcący się w zawodzie technik elektryk, którzy 22 września 2015 r. wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach Zdroju.

„Punkt zwrotny” dla maturzystów
2015-09-25

24 września 2015 roku blisko 100 maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach wzięło udział w  Śląskim Salonie Maturzystów w Katowicach.

dzisiaj: 29 listopada 2023
imieniny:
Błażeja, Saturnina
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę