Newsletter

Archiwum: 2014 lipiec

Dodatkowe kwalifikacje dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach
2014-07-09

Środki unijne, z których cały czas – w różnych obszarach – korzysta PZS w Lędzinach, stwarzają uczniom szkoły dodatkowe możliwości rozwoju i zdobycia umiejętności i certyfikatów ważnych i przydatnych na rynku pracy.

 

Nauka i wypoczynek w Zielonej Szkole w Łebie
2014-07-03

Jak co roku uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałem Przedszkolnym w Zespole Szkół w Lędzinach wyjechali wraz z nauczycielami na Zieloną Szkołę do Ośrodka Wczasowego „Magnat” w Łebie. Na Zieloną Szkołę wyjechało 17 uczniów tj. 100% klasy trzeciej. Wyjazd był dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (170 zł na każdą osobę) oraz Urząd Miasta Lędziny (150 zł na każdą osobę).

 

Towarzystwo Kulturalne im. A. Fabery nagradza przedszkolaków
2014-07-02

Dnia 26 czerwca, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Przedszkolu Lędziny - Goławiec zostały wręczone ostatnie nagrody zwycięzcom konkursu „Nasi kochani strażacy”. Towarzystwo ogłosiło konkurs wśród lędzińskich przedszkolaków z okazji jubileuszu 15-lecia działalności Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

dzisiaj: 29 listopada 2023
imieniny:
Błażeja, Saturnina
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę