Newsletter

Archiwum: 2013 luty

Spotkanie z członkami Koła Łowieckiego
2013-02-27

Dnia 5 lutego 2013 uczniowie klas 5-tej i 6-tej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałem Przedszkolnym w Lędzinach spędzili prawie trzy godziny przy domku myśliwskim „Błędówka" w Goławcu.

Spotkanie autorskie z Elżbietą Bednarczyk
2013-02-14

24 stycznia na zaproszenie dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach Joanny Wicik w SP 1 i SP 3 gościła pisarka Elżbieta Bednarczyk, autorka wielu książek dla dzieci i dorosłych.

Muzyczne Tete - a  Tete z Angielskim
2013-02-14

2 lutego w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach odbył się finał trzeciej edycji rejonowego konkursu muzycznego karaoke „Muzyczne Tete - a Tete z Angielskim". W finale rywalizowało osiem dziewcząt ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wyłonionych spośród 19 uczestników z 12 różnych szkół powiatu bieruńsko - lędzińskiego oraz Tychów i Mysłowic.

 

 

 

 

 

 

Owoce jemy i zdrowi będziemy
2013-02-11

We wtorek 29 stycznia 2013 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty zorganizowane przez Agencję Rynku Rolnego. Zajęcia przeprowadzone zostały w klasach I-III Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałem Przedszkolnym w Lędzinach, realizujących europejski program ,"Owoce w szkole".

Certyfikat CISCO honorowany na całym świecie
2013-02-11

Pierwsza „Lokalna Akademia CISCO" w powiecie bieruńsko-lędzińskim!!!


Cisco Systems jest jednym z największych amerykańskich przedsiębiorstw informatycznych, światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku firma CISCO opracowała program szkoleń, który ma na celu wyszkolenie specjalistów posiadających wiedze teoretyczną i praktyczną z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych potwierdzonych certyfikatem CISCO.

dzisiaj: 10 grudnia 2023
imieniny:
Daniela, Julii
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę