Newsletter

Archiwum: 2009 luty

Zapisy dzieci do przedszkola
2009-02-24

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach informuje, że w terminie od 02.03.2009 do 15.04.2009r. odbywać się będą zapisy dzieci do Przedszkola i oddziałów zerowych na nowy rok szkolny.

Walentynki w SP 3
2009-02-24

W dniu 13 lutego w Szkole Podstawowej Nr 3 w Lędzinach odbyła się akademia walentynkowa dla klas IV- VI i I - III. Podczas uroczystości odbyły się konkursy i przedstawienie „Czerwony Kapturek" w wykonaniu uczniów z koła teatralno - literackiego i czytelniczego.

Dziecięce marzenia są do spełnienia w Przedszkolu z O.I. nr 1 w Lędzinach
2009-02-24
W okresie od października do grudnia w Przedszkolu z O.I. nr 1 w Lędzinach realizowano program „Dziecięce marzenia są do spełnienia" w ramach rządowego programu „Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży".
Bal Przebierańców w Przedszkolu nr 1
2009-02-24


W dniu 10 lutego w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach odbył się Wielki Bal Przebierańców. Tegoroczny bal zorganizowany był pod hasłem „Wielki Bal Księżniczek" - tym samym przedszkole uczestniczyło w projekcie realizowanym przez magazyn „Księżniczka" i firmę Disney.

Adopcja serca - uczniowie lędzińskiej
2009-02-24


Dzieci naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym włączyły się akcję „Adopcja serca", która to akcja ma na celu otoczenie opieką konkretnego dziecka, żyjącego w kraju misyjnym, poprzez wsparcie finansowe i łączność duchową w modlitwie.

Śnieżne inspiracje
2009-02-20


Przyszła prawdziwa, biała zima, na którą najmłodsi czekali z utęsknieniem. Mimo lekkiego mrozu dzieci z różnych grup wiekowych pod przewodnictwem swoich wychowawców gościły w przedszkolnym ogrodzie, który zapraszał do zimowych harców.

Walentynki nie tylko dla zakochanych
2009-02-16
 

Dla jednych jeden z najpiękniejszych dni w roku, okazja do płomiennych wyznań i wielkich słów. Dla drugich komercyjne święto importowane prosto z USA. Mimo tych skrajnie różnych opinii - Walentynki, bo o nich tu mowa, już chyba na stałe weszły do kalendarza naszych świąt.

Turniej szachowy w SP 3
2009-02-16
Dnia 21 stycznia br.odbyły się rejonowe rozgrywki turnieju szachowego w kategorii drużynowej i indywidualnej chłopców i dziewcząt w Tychach. W kategorii drużynowej uczennice Kamila Zdebik i Magdalena Żurek zajęły III miejsce otrzymując dyplom dla szkoły. W kategorii indywidualnej dziewcząt Kamila Zdebik zajęła II miejsce otrzymując medal.

 

Na ratunek dzieciom w Kongo
2009-02-16
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 od grudnia uczestniczyli w międzynarodowej akcji „Na ratunek dzieciom w Kongo" organizowanej przez UNICEF. Celem akcji było zapoznanie z sytuacją dzieci w Demokratycznej Republice Konga oraz zbiórka pieniędzy na szczepionki.

 

Szkolna zbiórka baterii w Przedszkolu nr 2
2009-02-13

Miejskie Przedszkole nr 2 przystąpiło do III Edycji Konkursu SZKOLNA ZBIÓRKA BATERII organizowanego przez Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER" Sp. z o.o. w Tychach wspólnie z REBA Organizacją Odzysku S.A. w Warszawie.

Szkoła integracyjna i integrująca
2009-02-12


Szkoła Podstawowa nr 1 nie tylko ma oddziały integracyjne, ale co roku podejmuje konkretne działania na rzecz miejscowych niepełnosprawnych. W sobotę, 17 stycznia, placówka ta gościła u siebie na dorocznym karnawałowym spotkaniu integracyjnym Lędzińskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin.

Dzień Bezpiecznego Internetu w SP 3
2009-02-11

Dzień Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach obchodzony jest już po raz drugi. Koordynatorem działań na terenie szkoły jest Regina Karwicka-Szkoda.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2
2009-02-06

Dzień BABCI I DZIADKA to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności i szacunku dla najbliższych. Tempo życia, ciągła gonitwa powodują, że często w dni powszednie zapominamy o tym jednym, prostym słowie: DZIĘKUJĘ.

Bal przebierańców w Przedszkolu nr 2
2009-02-05

Dzień 23.01.2009 zapadnie nam wszystkim głęboko w pamięć, tego bowiem dnia na dwór królewski, jakim w tym dniu stało się nasze przedszkole, zajechali dostojni goście z różnych zakątków świata.

dzisiaj: 10 grudnia 2023
imieniny:
Daniela, Julii
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę